Про нас

  index

  Покотило Анатолій Миколайович
  Директор
  ПП "Земстройпроект"
  тел.: +3 8 050 343 2831 (Україна);

  ПП «Земстройпроект» - підприємство, яке на ринку проектно-кошторисних, землевпорядних, топографо-геодезичних робіт та інших видів діяльності України існує з січня 2003 року. Протягом цього часу підприємством були виконані і втілені в життя десятки проектів нового будівництва, реконструкції різноманітних об'єктів промислового і цивільного призначення. В області землеустрою розроблено сотні топографо-геодезичних, виконавчих і кадастрових зйомок, виконані технічні документації та проекти відведення земельних ділянок для обслуговування, будівництва, реконструкції, капітального ремонту будівель, в тому числі і для територій зі складними інженерно-геологічними умовами.

  ПП «Земстройпроект» перспективне підприємство, яке постійно розвивається.

  Високий професіоналізм досвідчених інженерів, оперативність і надійність молодих фахівців, використання високоточних лазерних геодезичних приладів, супутникової навігації, передових технологій проектування - все це забезпечує швидкість і високу якість виконання замовлень будь-якої складності та обсягу.

  Крім того, традиції підприємства є індивідуальний підхід до клієнта, який включає в себе взаємодію на всіх етапах виконання замовлення і забезпечення максимально точного втілення побажань замовника.

  У структурі підприємства є всі адміністративні, інженерні та виробничі підрозділи, необхідні для організації та виконання всього комплексу робіт.

  Наші фахівці передбачають високий технічний рівень і стабільну якість проектів, їх відповідність вимогам чинних будівельних норм і правил.

  Наше підприємство протягом 7 років успішно співпрацює з провідними проектними організаціями в Республіці Казахстан. За цей час розроблено проекти для поліпшення водопостачання і водовідведення населених пунктів і населених пунктів відповідно до державної програми «Ак-Булак». Це робочі та типові проекти:

  -спорудження очищення води для господарсько-питних цілей;

  -водозаборних споруд з підземних і поверхневих джерел;

  -каналізаційних очисних споруд, в тому числі в природних умовах;

  - біоставків насосних станцій, резервуарів, та ін .;

  -техніко-економічних обґрунтувань інвестицій систем водопостачання та водовідведення населених пунктів.

  Підприємство приймало участь у реформуванні системи технічного регулювання будівельної галузі Республіки Казахстан, розробляючи нормативно-технічні документи з проектування сталевих конструкцій:
  -сталевих паль і шпунтів;

  -конструкцій з нержавіючої сталі; 

  -сталевих трубопроводів;

   Якість послуг, що ми надаємо, задовольнить найвибагливішого замовника.

  © 2018 ПП «Земстройпроект» Всі права захищені.

  Час роботи: Понеділок - п'ятниця з 9:00 до 18:00

  м. Харків,

  вул. Євгена Котляра 8/10А